Opinie

opinia Ministerstwo Swiatla Fotografia slubna Warszawa 001
Przez długi czas będziemy mile wspominać chwile utrwalone na zdjęciach

Sesja narzeczeńska, fotoreportaż ślubu i wesela oraz sesja plenerowa na najwyższym poziomie. Bardzo dobra i miła współpraca. Podczas wesela fotograf bardzo dobrze współpracował z kamerzystami. Fotoksiążka solidna i wysokiej jakości. Ze zdjęć jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno przez długi czas będziemy mile wspominać chwile utrwalone na zdjęciach. Polecamy!

opinia Ministerstwo Swiatla Fotografia slubna Warszawa 002
NIE MA SŁÓW, KTÓRYMI MOŻNA BYŁOBY OPISAĆ RADOŚĆ JAKĄ KONRAD SPRAWIŁ NAM SWOIMI ZDJĘCIAMI

Nie ma słów, którymi można byłoby opisać radość jaką Konrad sprawił nam swoimi zdjęciami zarówno z sesji narzeczeńskiej, jak i reportażu ślubnego. Oboje jesteśmy ZAKOCHANI w zdjęciach, które otrzymaliśmy, bo są PRAWDZIWE! (Konrad, nie chcesz pojeździć z nami na wakacje? Bo zdjęcia które przywozimy są nieprzyzwoicie pozowane). Dołączam się do wszystkich zamieszczonych tutaj opinii – zarówno jeśli chodzi o zdjęcia, jak i o samego Konrada – mądry, równy gość, świetny kumpel z jeszcze lepszym poczuciem humoru! Teraz tylko nie możemy doczekać się pleneru!!!

opinia Ministerstwo Swiatla Fotografia slubna Warszawa 004
Konrad jest po prostu fantastycznym człowiekiem: wrażliwym, otwartym, z poczuciem humoru, to naprawdę ważne

Z całego serca mogę polecić Konrada jako fotografa ślubnego i nie tylko. Jest profesjonalny, bardzo pracowity, ale przede wszystkim jest artystą, a jego zdjęcia mają duszę, potrafi wychwycić momenty. Widać też, że cały czas się uczy i rozwija. Jest też otwarty, widać, że lubi ludzi i chce poznać osoby, które będzie fotografował, słucha i bierze pod uwagę wskazówki, nie narzuca swojej wizji. Co najważniejsze jednak, Konrad jest po prostu fantastycznym człowiekiem: wrażliwym, otwartym, z poczuciem humoru, to naprawdę ważne, żeby mieć taką osobę w okolicy w takim stresującym dniu.

opinia Ministerstwo Swiatla Fotografia slubna Warszawa 003
Konrad zafundował nam wspaniałą pamiątkę na lata

Gdyby inne ministerstwa działały tak, jak Ministerstwo Światła to bylibyśmy najlepiej rozwiniętym krajem na świecie. Pan Minister Konrad zafundował nam wspaniałą pamiątkę na lata, a tym samym zapewnił sobie wyborców przy kolejnych okazjach. Make photography great again!

opinia Ministerstwo Swiatla Fotografia slubna Warszawa 005 1
Świetne oko fotografa, zabawa światłem i pełen profesjonalizm.

Uważność i wrażliwość na potrzeby klientów. Świetne oko fotografa, zabawa światłem i pełen profesjonalizm. To nie jest firma jednej sesji tu klient chętnie wraca.

matt walsh tVkdGtEe2C4 unsplash
Twoja historia może pojawić się tutaj!

Będzie mi niezmiernie miło jeśli dołączysz swoją opinię na tej stronie! Opinię możesz wystawić wysyłając ją do mnie na mail kontakt@ministerstwoswiatla.pl lub wystawić ją na moich social mediach (Facebook, Instagram, Google)